KONST / Litografier / Färglitografier 12645269
nr 1264 5269
Färglitografier
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade, 125-upplaga. Motivet: 44x42 & 64x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:02:47
100 kr
150 kr